1971 Fiat 500 L
Beschrijving
OVERZICHT/VOORWAARDEN
Deze Fiat 500 uit 1971 verkeert in een goede algehele staat en heeft zijn oorspronkelijke charme behouden. Alle mechanische en esthetische onderdelen zijn gerestaureerd, de motor en versnellingsbak zijn origineel en ook op passende wijze gereviseerd.
Carrosserie: De lak aan de buitenkant is in zeer goede staat.
Interieur: Het interieur is origineel gehouden. Het dashboard, de stoelen en de tapijten zijn in goede staat, met minimale gebruikssporen.
Motor en mechanica: De motor is de originele 500cc, werkend en onlangs onderworpen aan service/onderhoud, evenals revisie van cilinders en zuigers, gereviseerde cilinderkop, nieuwe kleppen. De 4-versnellingsbak is soepel en kent geen problemen. De remmen en ophanging zijn volledig gereviseerd.
De onderkant verkeert in goede staat, zonder duidelijke tekenen van roest of structurele schade.
Wijzigingen en aanpassingen:
De enige twee aanpassingen zijn de handgreep van de motorkap, de originele is een knop. De andere aanpassing betreft de motorkap, de originele heeft de kentekenverlichting in de hoge stand, terwijl we hier liever de mooiere versie met de lage kentekenverlichting gebruikten.
DOCUMENTATIE
De auto wordt verkocht met origineel registratiedocument, eigendomscertificaat, onderhoudsdocumentatie.
Het voertuig is zichtbaar in Fasano (Brindisi), Italië.