1959 Jaguar XK 150 DHC 3.8
Kenmerken
Beschrijving
OVERZICHT/VOORWAARDEN
Jaguar XK 150 DHC 3.8 automaat, gebouwd in 1959 volgens Heritage Certificate. Kleuren en originele motor vanaf eerste registratie.
De auto werd in 1961 voor het eerst geregistreerd in de Verenigde Staten van Amerika. Vervolgens geregistreerd in Italië in 2013.
Het werd ongeveer vijf jaar geleden volledig gerestaureerd door een professional. De restauratie betrof de carrosserie en het interieur.
BUITEN / INTERN
De carrosserie is prachtig en er zijn geen gebruikssporen, evenals het interieur zonder duidelijke gebreken of ontbrekende onderdelen.
De onderkant is uitstekend en vertoont geen vlekken of gebreken.
MECHANICA
De mechaniek is tijdens de restauratie gereviseerd en verkeert in uitstekende staat. Kan een kleine onderhoudsbeurt nodig hebben vanwege weinig gebruik na restauratie.
DOCUMENTATIE
Bijbehorende Italiaanse documenten.
+ Heritage-gecertificeerd
Auto zichtbaar in Empoli, Italië.